Menu
SEPETİM

İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket

İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
YENİ -13 %
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket
İvoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı Ekartör 40 lık Paket

Paylaş

Boşluğa kolay erişim

 • Dudaklar ve yanaklar ağız çevresinde eşit şekilde geri çekilmiştir
 • Kolay erişilebilir, yönetilebilir tedavi alanı
 • Etkili ve hızlı göreceli izolasyon

Rahat ve daha etkili tedavi prosedürü

 • Kolay yerleştirme
 • Gerçek tedavi prosedürüne artan konsantrasyon
 • Diş hekimi asistanının ve diş hekiminin işini hafifletir.

Aşınmayla birlikte yüksek hasta konforu

 • Çok iyi bir konumlandırma için 3 boyutlu esneklik         
 • Üst ve alt dudak frenulumuna uyum sağlayacak girintilere sahip yumuşak, esnek malzeme
 • Lateks içermeyen malzeme sayesinde iyi uyumluluk

Ivoclar Optragate Yanak ve Dudak Toplayıcı, diş prosedürlerinde kullanılan, lateks içermeyen bir dudak ve yanak toplayıcıdır. Olağanüstü esnekliği ve esnekliği, ağzı açık tutarken hastalara konfor sunarak çeşitli diş tedavilerini kolaylaştırır. Bu yenilikçi cihaz dudakları ve yanakları nazikçe ve eşit bir şekilde geri çekerek daha iyi erişim ve daha temiz, daha izole bir tedavi alanı sağlar. Yumuşak, uyarlanabilir malzeme, oklüzyon kontrolleri ve röntgen görüntüleme sırasında ağız hareketlerine rahatça uyum sağlar. Diş hekimliği profesyonelleri, prosedürler sırasında kontrolü ve görünürlüğü artıran OptraGate'in kolay erişiminden yararlanır. Dilin tutulması için diş aynalarının ve vakumların hassas kullanımına olanak tanır. Parotis pedleri ve dil altı pamuk ruloları gibi diğer yardımcı ekipmanlarla birleştirildiğinde OptraGate, tedavi süreçlerini düzene sokarak göreceli izolasyonu optimize eder. OptraGate, restoratif çalışmalar, kavite hazırlığı, profesyonel temizlik, teşhis, diş taşı temizleme, kök düzeltme, diş beyazlatma ve ölçü alma dahil olmak üzere teşhis, önleyici ve tedavi edici diş prosedürleri için uygundur. Lateks içermeyen termoplastik elastomer (SEBS) ve polipropilenden oluşan OptraGate, diş bakımı sırasında hastanın güvenliğini ve konforunu sağlar.

 
Endikasyon
 • Diagnostik, önleyici ve terapötik diş prosedürlerinde (özellikle restoratif prosedürler, kavite hazırlığı, profesyonel diş temizliği, teşhis prosedürleri, diş taşı temizleme ve kök düzeltme, diş beyazlatma ve ölçü alma) kullanıma uygundur.

Kompozisyon

 • Termoplastik elastomer (SEBS) ve polipropilen. OptraGate lateks içermez.
 • Malzeme: Lateks içermeyen termoplastik elastomer (SEBS) ve polipropilen.
 • Tasarım: Dudak ve yanak retraksiyonu için esnek ve uyarlanabilir.
 • OptraGate 2–28 °C / 36–82 °F'de saklanmalıdır.
 • 1 kutu İçerisinde  40 adet Optragate ekartör
 • Small veya Regular Paket seçebilirsiniz 

Doğru Boyutu Seçin :

 • Hastanın ağzına en uygun OptraGate boyutunu seçin. Doğru boyutlandırma optimum konfor ve etkinlik sağlar.

Cihazı Hazırlayın :

 • OptraGate'in temiz ve steril olduğundan emin olun. Hijyeni korumak için kliniğinizin sterilizasyon protokollerini izleyin.

Hastayı Konumlandırın :

 • Hastaya dişçi koltuğuna rahatça oturmasını ve ağzını yavaşça açmasını söyleyin.

OptraGate'i takın :

 • OptraGate'i içi boş, esnek kısmın dışarıya, katı kısmın ise içeriye baktığından emin olarak hastanın ağzına dikkatlice yerleştirin.

Dudakları ve Yanakları Geri Çekin :

 • OptraGate yerleştirildikten sonra hastanın dudaklarını ve yanaklarını eşit şekilde geri çekmek için OptraGate'i nazikçe hareket ettirin. Cihaz temiz ve engelsiz bir tedavi alanı sağlamalıdır. Bu süreç boyunca daima hastanın konforunu ön planda tutun.

Tedaviye Başlayın :

 • OptraGate yerindeyken, ister restoratif çalışma, ister temizlik veya teşhis olsun, diş prosedürüne başlayın. Cihaz, tedavi alanı üzerinde kolay erişim, gelişmiş görünürlük ve daha iyi kontrol sağlar.

Hasta Konforunun İzlenmesi :

 • Rahat kalmalarını sağlamak için işlem sırasında hastayı sürekli izleyin. Konforlarını korumak için OptraGate'i gerektiği gibi ayarlayın.

OptraGate'i kaldırın :

 • Diş prosedürünü tamamladıktan sonra, takma işlemini dikkatlice tersine çevirerek OptraGate'i hastanın ağzından yavaşça çıkarın.

Temizleyin ve Sterilize Edin :

 • OptraGate'i kliniğinizin yeniden kullanım yönergelerini izleyerek temizleyin ve sterilize edin. Çapraz kontaminasyonu önlemek için uygun sterilizasyon şarttır.

Tek Kullanımlık Atma :

 • Tek kullanımlık OptraGate kullanıyorsanız, bunu belirlenmiş bir biyolojik tehlike atık konteynerine atın.
 • Siparişlerinizde Memnun kalmadığınız, ürün tercih değişiklikleriniz veya firmamız tarafından gönderilebilecek yanlış ürün değişiklileri nedeni ile veya diğer sebeblerden dolayı ürün iade işlemleriniz için ARAS KARGO firması ile BARIŞ DENTAL-ÖMER ÖZDEMİR adına 1932248851433 nolu Aras kargo anlaşma numaramız üzerinden iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • İşlem Esnasında Adres sorulduğunda BARIŞ DENTAL Firma adresimiz: Mollagürani Mahallesi Karakoyunlu Sokak No: 12-2 Fındıkzade Fatih-İSTANBUL adresini verebilirsiniz. İletişim :0553 674 82 11
 • Kargo İade Ücreti: İade Kargolarınız Sizden kaynaklı hatalı durumlarda kargo ödemesi size aittir. Firmamızdan kaynaklı durumlarda Kargoyu firmamız adına ücret alıcı olacak şekilde  gönderebilirsiniz.
 • Ürün İade Ücret işlemi: İade Kargolarınız firmamıza ulaştıktan sonra İade nedeni belirleme işlemi tamamlanır. iade ettiğiniz ürünün ücretini 5 iş günü içerisinde sizden talep edilecek iban üzerinden ödeme gönderilecektir. Talebiniz üzerine bu iade ücret Dental Cepte Kredisi olarak hesabınıza yansıtılabilir. 
 • Dental Cepte üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün değişimleri yukarıda belirtilen iade işlemlerini uygulayarak, istediğiniz ürün ile değişim sağlanır, eğer fiyat farkı çıkarsa eksi yada artı yöndeki farkları iletişim halinde olarak tarafınıza sunulur, onayladığınız ürünler adresinize gönderilir.
 • Sizden kaynaklı durumlarda nakliye bedelleri yukarıda belirtildiği gibi kargo iade işlemlerine göre uygulanır.
 • Ürün değiştirme işlemleri esnasında profosyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
 • Dental Cepte Üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Tatil günleri ve kargo çalışma süreleri hariç) kargoya teslim edilir.  Bulunduğunuz ile bağlı olarak 3 gün içerisinde teslim edilir. Kargo takip sürecinizi sipariş durumu kısmından takip edebilirsiniz.
Tüm ürünler için alışverişlerinizde Kargo Bedeli sabit fiyat olarak 45TL (Zamanla değişebilir) olarak size yansımaktadır. Kargo DS, BOY ve Ağırlıklara göre Çıkacak kargo maliyet farkları firmamıza aittir. sizden ekstra ücret talep edilmez

Mevcut Seçenekler:

Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü: 30*40 100 lük Paket
YENİ GELDİ -18 %
Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:30*40 tır.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti
YENİ GELDİ -11 %
Cerrahi İmplant Seti, Cerrahi İmplant Örtüsü, Cerrahi İmplant Örtü setiCerrahi İmplant seti, hazır steril edilmiş şekilde diş hekimlerinin kullanımına..
Plak Kutusu - 1 Adet
YENİ GELDİ -19 %
Plak kutusu, gece plağı kutusuRenkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazbailirsiniz...
Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket
YENİ GELDİ -31 %
Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket2 Numaradır.Yüksek emiş gücüne rağmen sertliğini korumaktadır.Kalitesi Yüksek fiyatı Uygun Yazılmıştır...
Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm
YENİ GELDİ -24 %
Denco Kanal eğesi K files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal b..
Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket
YENİ GELDİ -15 %
Cerrahi Non Steril Diş Hekimliği Önlüğü, Mavi, siyah, beyaz,DOKULU ELBİSEDokunmamış kumaşlar, iyi nem kontrolü ile bilinirler. Sağlık çalışanları..
Protez Kutusu -1 Adet Protez Kutusu -1 Adet
YENİ GELDİ -22 %
Protez Kutusu, Diş Protez kutusu, dental protez kutusu,Renkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazabilirsi..
Buz Jel- 1 Adet
YENİ GELDİ -20 %
Soğuk Kompresör için Buz Jelİçerdiği jel formülü soğukluğunu/sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.soğuk - Sıcak jel kompres, soğuk ve sıcak ..
Sanus Hasta Önlüğü 1 Adet - Beyaz
YENİ GELDİ -17 %
Dişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ve su geçirmez.Beyaz renktedir.Farklı renkle..
Jetocain Anestezi
YENİ GELDİ -6 %
Jetokain Ampul (20'li)Terminal anestezide 1ml, bölgesel anestezide 1,5 2ml ve cerrahi girişimlerde 3-5ml uygulanır. Gerek terminal ve gerekse regional..
Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü:24*30
-14 %
Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:24*30 dur.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet
-13 %
Ebruli Pudrasız Nitril Eldiven Mavi Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polietilen ( ..
Broche Latex Pudralı Muayne Eldiveni 1 ADET
-18 %
Tek kullanımlık muayene eldiveni.Kutu İçeriği: 100 Adet (50 çift)Latex dirPudralıParmak uçları tekstürize (hafif pütürlü)Farklı renklerde; Mavi, ..
Ultracain Ds Fort Anestezi Ampül-20 lik Paket
-8 %
Ultracain Ds Fort Ampül-20 lik PaketDiş Hekimleri ve Sağlık kurumları HARİCİ SATILAMAZ..
Dentoon Hasta Önlüğü 80li Rulo (Ebat: 50*60)
-13 %
Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
Tpc Aplikatör Bond Fırçası-100 lük Paket
-21 %
Tpc Dental Bond Fırçası 100 lük PaketBeyaz-Pembe-Mavi-sarı-yeşil-Turuncu Renk Seçebilirsiniz.Kalitesi Güzeldir...
One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven
-22 %
One Plus Mavi Nitril Pudrasız Eldiven  Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polie..
Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven
Stoklar Tükendi Stoklar Tükendi
Doğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer kaplanarak pudrasız hale getirilmiş, ele giyilm..
Meta Biomed Gutta Percha -Açısız
-24 %
Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK. Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK.
-29 %
Doğsan İpek/Silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm    Doğsan İpek/Silk Sütür- İplerinin Genel ÖzellikleriBombyx Mori türü ipek böceğinden imal..
Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3 Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3
-21 %
Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçıdişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1..
Meta Biomed Paper Point -06 Açılı
-21 %
Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven
-25 %
One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene EldivenDoğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer ka..
Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü
-6 %
Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..