Menu
SEPETİM

GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı

GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı
GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı
YENİ -10 %
GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı
GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı
GC G-CEM Veneer Işıkla Sertleşen Lamine Yapıştırıcısı

Paylaş

 • Estetik diş hekimliği, özel yapıştırma çözümlerini hak eden yüksek estetik restorasyonlara sahip, daha az invaziv preparasyonlara doğru evrilmektedir.
 • Mükemmel bir viskoziteye ve yüksek fiziksel performansa sahip olan G-CEM Veneer, kalınlığı 2 mm'den az olan indirekt restorasyonlar için standart yapıştırma prosedürü sunmak üzere tasarlanmıştır.
 • Tam Silan Kapsama (FSC) teknolojisi sayesinde, olağanüstü gücünü korurken dağıtmayı, uygulamayı ve temizlemeyi kolaylaştıran benzersiz tiksotropik özelliklere sahiptir.
 • Basit Uygulama ve yüksek mekanik özellik

 • Seramik ve kompozit kaplamaların, inlay ve onlaylerin, simanın tamamen ışıkla sertleşmesini sağlayan kalınlıkta (< 2,0 mm) ve yarı saydamlıkta yapıştırılması.
 • G-CEM Veneer refil Paket 
 • 1 ml (1.7 gr) dir.
 • STT : 1 yıldan uzundur.
 • Renk seçenekleri A2, TR, Opak, Bleach, dir

Optimum viskozite

 • Dolgu maddesi kaplaması açısından en son teknoloji sayesinde tiksotropik tutarlılık: Tam kapsamlı Silan Kaplama (FSC) teknolojisi
 • Malzemenin benzersiz viskozitesi sayesinde yüksek hassasiyetle kolayca uygulanır ve fazlalıklar kolayca giderilir
 • Uygulandıktan sonra malzeme restorasyonun yüzeyine eşit şekilde yayılır ve restorasyonu homojen bir şekilde kaplar.

Üstün performans

  • G-Multi PRIMER ve G-Premio BOND ile birleştirilen G-CEM Veneer, her türlü yüzey ve hazırlığa sağlam ve dayanıklı bir yapışma sağlar
  • FSC teknolojisi sayesinde ağırlıkça %69'luk yüksek dolgu oranına sahip olup, olağanüstü bir aşınma direnci, yüksek yapışma ve bükülme mukavemeti elde edilebilir

  Doğal estetik

   • G-CEM Kaplamanın floresansı doğal dişe göre ayarlanmıştır
   • Tüm estetik ihtiyaçları karşılamak için optimize edilmiş uyum efektli dört renk tonu
   • Tahmin edilebilir estetik sonuç için mükemmel şekilde eşleşen deneme macunları
   • Işıkla sertleştirmeden sonra yüksek dönüşüm oranı, uzun ömürlü estetik için zaman içinde renk bozulmasına ve lekelenmeye karşı güçlü direnç sağlar
   • Siparişlerinizde Memnun kalmadığınız, ürün tercih değişiklikleriniz veya firmamız tarafından gönderilebilecek yanlış ürün değişiklileri nedeni ile veya diğer sebeblerden dolayı ürün iade işlemleriniz için ARAS KARGO firması ile BARIŞ DENTAL-ÖMER ÖZDEMİR adına 1932248851433 nolu Aras kargo anlaşma numaramız üzerinden iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.
   • İşlem Esnasında Adres sorulduğunda BARIŞ DENTAL Firma adresimiz: Mollagürani Mahallesi Karakoyunlu Sokak No: 12-2 Fındıkzade Fatih-İSTANBUL adresini verebilirsiniz. İletişim :0553 674 82 11
   • Kargo İade Ücreti: İade Kargolarınız Sizden kaynaklı hatalı durumlarda kargo ödemesi size aittir. Firmamızdan kaynaklı durumlarda Kargoyu firmamız adına ücret alıcı olacak şekilde  gönderebilirsiniz.
   • Ürün İade Ücret işlemi: İade Kargolarınız firmamıza ulaştıktan sonra İade nedeni belirleme işlemi tamamlanır. iade ettiğiniz ürünün ücretini 5 iş günü içerisinde sizden talep edilecek iban üzerinden ödeme gönderilecektir. Talebiniz üzerine bu iade ücret Dental Cepte Kredisi olarak hesabınıza yansıtılabilir. 
   • Dental Cepte üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün değişimleri yukarıda belirtilen iade işlemlerini uygulayarak, istediğiniz ürün ile değişim sağlanır, eğer fiyat farkı çıkarsa eksi yada artı yöndeki farkları iletişim halinde olarak tarafınıza sunulur, onayladığınız ürünler adresinize gönderilir.
   • Sizden kaynaklı durumlarda nakliye bedelleri yukarıda belirtildiği gibi kargo iade işlemlerine göre uygulanır.
   • Ürün değiştirme işlemleri esnasında profosyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
   • Dental Cepte Üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Tatil günleri ve kargo çalışma süreleri hariç) kargoya teslim edilir.  Bulunduğunuz ile bağlı olarak 3 gün içerisinde teslim edilir. Kargo takip sürecinizi sipariş durumu kısmından takip edebilirsiniz.
   Tüm ürünler için alışverişlerinizde Kargo Bedeli sabit fiyat olarak 45TL (Zamanla değişebilir) olarak size yansımaktadır. Kargo DS, BOY ve Ağırlıklara göre Çıkacak kargo maliyet farkları firmamıza aittir. sizden ekstra ücret talep edilmez

   Mevcut Seçenekler:

   Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü: 30*40 100 lük Paket
   YENİ GELDİ -18 %
   Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:30*40 tır.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
   Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti
   YENİ GELDİ -11 %
   Cerrahi İmplant Seti, Cerrahi İmplant Örtüsü, Cerrahi İmplant Örtü setiCerrahi İmplant seti, hazır steril edilmiş şekilde diş hekimlerinin kullanımına..
   Plak Kutusu - 1 Adet
   YENİ GELDİ -19 %
   Plak kutusu, gece plağı kutusuRenkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazbailirsiniz...
   Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket
   YENİ GELDİ -31 %
   Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket2 Numaradır.Yüksek emiş gücüne rağmen sertliğini korumaktadır.Kalitesi Yüksek fiyatı Uygun Yazılmıştır...
   Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm
   YENİ GELDİ -24 %
   Denco Kanal eğesi K files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal b..
   Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket
   YENİ GELDİ -15 %
   Cerrahi Non Steril Diş Hekimliği Önlüğü, Mavi, siyah, beyaz,DOKULU ELBİSEDokunmamış kumaşlar, iyi nem kontrolü ile bilinirler. Sağlık çalışanları..
   Protez Kutusu -1 Adet Protez Kutusu -1 Adet
   YENİ GELDİ -22 %
   Protez Kutusu, Diş Protez kutusu, dental protez kutusu,Renkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazabilirsi..
   Buz Jel- 1 Adet
   YENİ GELDİ -20 %
   Soğuk Kompresör için Buz Jelİçerdiği jel formülü soğukluğunu/sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.soğuk - Sıcak jel kompres, soğuk ve sıcak ..
   Sanus Hasta Önlüğü 1 Adet - Beyaz
   YENİ GELDİ -17 %
   Dişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ve su geçirmez.Beyaz renktedir.Farklı renkle..
   Jetocain Anestezi
   YENİ GELDİ -6 %
   Jetokain Ampul (20'li)Terminal anestezide 1ml, bölgesel anestezide 1,5 2ml ve cerrahi girişimlerde 3-5ml uygulanır. Gerek terminal ve gerekse regional..
   Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü:24*30
   -14 %
   Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:24*30 dur.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
   Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet
   -13 %
   Ebruli Pudrasız Nitril Eldiven Mavi Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polietilen ( ..
   Broche Latex Pudralı Muayne Eldiveni 1 ADET
   -18 %
   Tek kullanımlık muayene eldiveni.Kutu İçeriği: 100 Adet (50 çift)Latex dirPudralıParmak uçları tekstürize (hafif pütürlü)Farklı renklerde; Mavi, ..
   Ultracain Ds Fort Anestezi Ampül-20 lik Paket
   -8 %
   Ultracain Ds Fort Ampül-20 lik PaketDiş Hekimleri ve Sağlık kurumları HARİCİ SATILAMAZ..
   Dentoon Hasta Önlüğü 80li Rulo (Ebat: 50*60)
   -13 %
   Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
   Tpc Aplikatör Bond Fırçası-100 lük Paket
   -21 %
   Tpc Dental Bond Fırçası 100 lük PaketBeyaz-Pembe-Mavi-sarı-yeşil-Turuncu Renk Seçebilirsiniz.Kalitesi Güzeldir...
   One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven
   -22 %
   One Plus Mavi Nitril Pudrasız Eldiven  Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polie..
   Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven
   Stoklar Tükendi Stoklar Tükendi
   Doğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer kaplanarak pudrasız hale getirilmiş, ele giyilm..
   Meta Biomed Gutta Percha -Açısız
   -24 %
   Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
   Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK. Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK.
   -29 %
   Doğsan İpek/Silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm    Doğsan İpek/Silk Sütür- İplerinin Genel ÖzellikleriBombyx Mori türü ipek böceğinden imal..
   Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3 Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3
   -21 %
   Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçıdişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1..
   Meta Biomed Paper Point -06 Açılı
   -21 %
   Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
   One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven
   -25 %
   One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene EldivenDoğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer ka..
   Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü
   -6 %
   Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
   Meta Biomed Gutta Percha -04 Açılı
   -31 %
   Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..