Menu
SEPETİM

Dentsply Ah Plus Bioseramik Kanal Dolgu Patı 3.gr

Dentsply Ah Plus Bioseramik Kanal Dolgu Patı 3.gr
YENİ Son Ürünler -12 %
Dentsply Ah Plus Bioseramik Kanal Dolgu Patı 3.gr

Paylaş

 • Biyoseramik kapatıcıların biyoaktivitesi önemlidir, ancak sabit bir sızdırmazlık sağlamak için daha fazlasına ihtiyacınız vardır.
 • Apikal mühürleme ancak patın sertleşmesinden sonra tamamlanır.
 • AH Plus Bioceramic Sealer, diğerlerinden farklıdır çünkü hızlı sertleşir, yüksek arınma direncine sahiptir ve mevcut pazar liderlerine kıyasla daha radyoopaktır.
 •  Biyoseramik Yapıştırıcıyı Seçmelisiniz?
  biyouyumlu Hidroksiapatit oluşumu için ideal ortamı sağlayarak vücudun kendini iyileştirme sürecinin önünü açar.
  Yıkanmaya dayanıklı Düşük çözünürlüğü ve düşük film kalınlığı sayesinde patımız kök kanalını stabil bir şekilde kapatır.
 •  boşluksuz Yapıştırıcımız, dentin tübüllerinde çok çeşitli hidroksiapatit kristalleri üretir.
 •  Lipofilik ve hidrofilik olup, aynı anda kanal duvarı ve güta-perka ile boşluksuz bir bağa yol açar.
 • Yüzey işlemli güta-perka noktalarına gerek yoktur.
 • Kolaylık Doğrudan kanala yerleştirilebilen küçük 24 gauge ile önceden karıştırılmış bir şırıngada sağlanan rahatlık.
  Tıkanmanızı üçlü kilitleyin Hassas Şekil: Her diş farklıdır; her klinisyenin tercihleri ​​vardır.
  Tedavi çözümlerimizin dosyaları, iş akışınız için ideal bir şekil sağlar.
 • Uyumlu Uyum Teknolojisi: İlk koni her seferinde oturduğu için daha az atık ve zaman tasarrufu sağlar.1
 • Biyoseramik Mühür: AH Plus Biyoseramik Mühürleyici hızla sertleşir ve doku iyileşmesine yönelik son adımdır.1 farkımız Daha hızlı sertleşme: 2-4 saatlik hızlı ve tahmin edilebilir sertleşme süresi Boyutsal olarak kararlı: Kök kanalını uzun süre sabit bir şekilde kapatmak için yüksek arınma direnciyle birlikte %0,11'lik düşük çözünürlük.
  Güvenli ve biyouyumlu: Doku iyileşmesini sağlar ve temas halindeyken bile periodontal dokuyu uyarmaz.1 Daha iyi radyopaklık: EndoSequence® BC Sealer™ ve TotalFill® BC Sealer™'dan %25 daha fazla radyoopak.1 Geliştirilmiş estetik: Bizmut Oksit içermeyen patımız dişin rengini bozmaz ve kendinden emin bir gülümsemeyi garanti eder.2 Geri çekilebilirlik: Genel bir el eğesi veya NiTi eğesi ile ayarlandıktan sonra bile çıkarılabilir.

  • AH Plus Biyoseramik Yapıştırıcı Başlangıç ​​Kiti Herhangi bir ön karıştırma gerektirmeyen önceden yüklenmiş şırınga İçerik: 1 x Şırınga (3g), 20 x Kanül (24g), 5 x Saklama Kapağı, 1 x Kullanıcı Kartı Neden AH Plus
  • STT: 1 yıldan uzun

  • Siparişlerinizde Memnun kalmadığınız, ürün tercih değişiklikleriniz veya firmamız tarafından gönderilebilecek yanlış ürün değişiklileri nedeni ile veya diğer sebeblerden dolayı ürün iade işlemleriniz için ARAS KARGO firması ile BARIŞ DENTAL-ÖMER ÖZDEMİR adına 1932248851433 nolu Aras kargo anlaşma numaramız üzerinden iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • İşlem Esnasında Adres sorulduğunda BARIŞ DENTAL Firma adresimiz: Mollagürani Mahallesi Karakoyunlu Sokak No: 12-2 Fındıkzade Fatih-İSTANBUL adresini verebilirsiniz. İletişim :0553 674 82 11
  • Kargo İade Ücreti: İade Kargolarınız Sizden kaynaklı hatalı durumlarda kargo ödemesi size aittir. Firmamızdan kaynaklı durumlarda Kargoyu firmamız adına ücret alıcı olacak şekilde  gönderebilirsiniz.
  • Ürün İade Ücret işlemi: İade Kargolarınız firmamıza ulaştıktan sonra İade nedeni belirleme işlemi tamamlanır. iade ettiğiniz ürünün ücretini 5 iş günü içerisinde sizden talep edilecek iban üzerinden ödeme gönderilecektir. Talebiniz üzerine bu iade ücret Dental Cepte Kredisi olarak hesabınıza yansıtılabilir. 
  • Dental Cepte üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün değişimleri yukarıda belirtilen iade işlemlerini uygulayarak, istediğiniz ürün ile değişim sağlanır, eğer fiyat farkı çıkarsa eksi yada artı yöndeki farkları iletişim halinde olarak tarafınıza sunulur, onayladığınız ürünler adresinize gönderilir.
  • Sizden kaynaklı durumlarda nakliye bedelleri yukarıda belirtildiği gibi kargo iade işlemlerine göre uygulanır.
  • Ürün değiştirme işlemleri esnasında profosyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
  • Dental Cepte Üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Tatil günleri ve kargo çalışma süreleri hariç) kargoya teslim edilir.  Bulunduğunuz ile bağlı olarak 3 gün içerisinde teslim edilir. Kargo takip sürecinizi sipariş durumu kısmından takip edebilirsiniz.
  Tüm ürünler için alışverişlerinizde Kargo Bedeli sabit fiyat olarak 45TL (Zamanla değişebilir) olarak size yansımaktadır. Kargo DS, BOY ve Ağırlıklara göre Çıkacak kargo maliyet farkları firmamıza aittir. sizden ekstra ücret talep edilmez
  Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü: 30*40 100 lük Paket
  YENİ GELDİ -18 %
  Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:30*40 tır.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
  Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti
  YENİ GELDİ -11 %
  Cerrahi İmplant Seti, Cerrahi İmplant Örtüsü, Cerrahi İmplant Örtü setiCerrahi İmplant seti, hazır steril edilmiş şekilde diş hekimlerinin kullanımına..
  Plak Kutusu - 1 Adet
  YENİ GELDİ -19 %
  Plak kutusu, gece plağı kutusuRenkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazbailirsiniz...
  Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket
  YENİ GELDİ -31 %
  Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket2 Numaradır.Yüksek emiş gücüne rağmen sertliğini korumaktadır.Kalitesi Yüksek fiyatı Uygun Yazılmıştır...
  Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm
  YENİ GELDİ -24 %
  Denco Kanal eğesi K files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal b..
  Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket
  YENİ GELDİ -15 %
  Cerrahi Non Steril Diş Hekimliği Önlüğü, Mavi, siyah, beyaz,DOKULU ELBİSEDokunmamış kumaşlar, iyi nem kontrolü ile bilinirler. Sağlık çalışanları..
  Protez Kutusu -1 Adet Protez Kutusu -1 Adet
  YENİ GELDİ -22 %
  Protez Kutusu, Diş Protez kutusu, dental protez kutusu,Renkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazabilirsi..
  Buz Jel- 1 Adet
  YENİ GELDİ -20 %
  Soğuk Kompresör için Buz Jelİçerdiği jel formülü soğukluğunu/sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.soğuk - Sıcak jel kompres, soğuk ve sıcak ..
  Sanus Hasta Önlüğü 1 Adet - Beyaz
  YENİ GELDİ -17 %
  Dişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ve su geçirmez.Beyaz renktedir.Farklı renkle..
  Jetocain Anestezi
  YENİ GELDİ -6 %
  Jetokain Ampul (20'li)Terminal anestezide 1ml, bölgesel anestezide 1,5 2ml ve cerrahi girişimlerde 3-5ml uygulanır. Gerek terminal ve gerekse regional..
  Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü:24*30
  -14 %
  Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:24*30 dur.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
  Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet
  -13 %
  Ebruli Pudrasız Nitril Eldiven Mavi Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polietilen ( ..
  Broche Latex Pudralı Muayne Eldiveni 1 ADET
  -18 %
  Tek kullanımlık muayene eldiveni.Kutu İçeriği: 100 Adet (50 çift)Latex dirPudralıParmak uçları tekstürize (hafif pütürlü)Farklı renklerde; Mavi, ..
  Ultracain Ds Fort Anestezi Ampül-20 lik Paket
  -8 %
  Ultracain Ds Fort Ampül-20 lik PaketDiş Hekimleri ve Sağlık kurumları HARİCİ SATILAMAZ..
  Dentoon Hasta Önlüğü 80li Rulo (Ebat: 50*60)
  -13 %
  Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
  Tpc Aplikatör Bond Fırçası-100 lük Paket
  -21 %
  Tpc Dental Bond Fırçası 100 lük PaketBeyaz-Pembe-Mavi-sarı-yeşil-Turuncu Renk Seçebilirsiniz.Kalitesi Güzeldir...
  One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven
  -22 %
  One Plus Mavi Nitril Pudrasız Eldiven  Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polie..
  Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven
  Stoklar Tükendi Stoklar Tükendi
  Doğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer kaplanarak pudrasız hale getirilmiş, ele giyilm..
  Meta Biomed Gutta Percha -Açısız
  -24 %
  Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
  Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK. Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK.
  -29 %
  Doğsan İpek/Silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm    Doğsan İpek/Silk Sütür- İplerinin Genel ÖzellikleriBombyx Mori türü ipek böceğinden imal..
  Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3 Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3
  -21 %
  Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçıdişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1..
  Meta Biomed Paper Point -06 Açılı
  -21 %
  Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
  One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene Eldiven
  -25 %
  One Plus Beyaz Latex Pudrasız Muayene EldivenDoğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer ka..
  Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü Dispo Warp Rulo Hasta Önlüğü
  -6 %
  Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
  Meta Biomed Gutta Percha -04 Açılı
  -31 %
  Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
  Wizard Sodyum Hipoklorid %5 lik
  -38 %
  Wizard Sodyum Hipoklorid %5 likYerli Üretim.NOT: Dental Cepte web sitemizde bulunana ürünlerin %90 nı stokta bulunmaktadır. Anlık Sipariş yoğunlu..
  Meta Biomed Gutta Percha -06 Açılı
  -21 %
  Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
  Arkansaş Taşı - Beyaz - Aeratör İçin Arkansaş Taşı - Beyaz - Aeratör İçin
  -20 %
  Denco Kanal Eğesi-H FİLES-25mm Denco Kanal Eğesi-H FİLES-25mm
  -3 %
  Denco Kanal eğesi H files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal b..
  Dispodent Düz Matrix Bandı
  -20 %
  Dispodent Düz Matrix Bandı4-5-6-7 Nolar mevcuttur1 Metredir.Kullanımı kolaydır...
  Siman Camı Siman Camı
  -23 %
  Siman Karıştırma Camı, çoğu diş malzemesinin elle karıştırılması için kullanılabilir.Cam Üzerindeki işleminiz  yapışmaz bir yüzeyle kaplanmı..