Menu
SEPETİM
Seçili Markalarda DEV İndirim

Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk

Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk
Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk
-19 %
Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk
Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk
Bausch Artikülasyon Kağıdı - Düz- Kırmızı Renk

Paylaş

 • Kullanımı kolay
 • tahriş edici olmayan
 • Yüksek noktaları kontrol etmek için kullanılan ekonomik yöntem

Farklı renk tonları aracılığıyla genel basınç dağılımını vurgulayan progresif renk aktarımına sahip Bausch 200µ Eklemli Kağıt: ISIMA DAHA HAFİF, İŞARET DAHA HAFİF İŞARET DAHA ZOR, İŞARET DAHA KOYU Diş hekimi saniyeler içinde doğru basınç dağılımını kolayca elde edebilir. Yüksek noktalar hemen görülebilir. Aşamalı renk aktarımına sahip Bausch 200µ Nal formu Kağıt, mevcut herhangi bir çiğneme basıncı girişimini net bir şekilde vurgulayabilir. Sorunlu bölge ayarlandıktan ve lokalize edildikten sonra 8µ (Arti-Fol®) kalınlığa kadar mevcut olan daha ince test ürünleri kullanılmalıdır.

Dağıtıcı Kutu 300/Şeritler ile Bausch Düz Artikülasyon Kağıdı:

 • 300 Şerit

Bausch At Nalı Artükülasyon Kağıdı:

 • 300 Şerit
 • Siparişlerinizde Memnun kalmadığınız, ürün tercih değişiklikleriniz veya firmamız tarafından gönderilebilecek yanlış ürün değişiklileri nedeni ile veya diğer sebeblerden dolayı ürün iade işlemleriniz için ARAS KARGO firması ile BARIŞ DENTAL-ÖMER ÖZDEMİR adına 1932248851433 nolu Aras kargo anlaşma numaramız üzerinden iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • İşlem Esnasında Adres sorulduğunda BARIŞ DENTAL Firma adresimiz: Mollagürani Mahallesi Karakoyunlu Sokak No: 12-2 Fındıkzade Fatih-İSTANBUL adresini verebilirsiniz. İletişim :0553 674 82 11
 • Kargo İade Ücreti: İade Kargolarınız Sizden kaynaklı hatalı durumlarda kargo ödemesi size aittir. Firmamızdan kaynaklı durumlarda Kargoyu firmamız adına ücret alıcı olacak şekilde  gönderebilirsiniz.
 • Ürün İade Ücret işlemi: İade Kargolarınız firmamıza ulaştıktan sonra İade nedeni belirleme işlemi tamamlanır. iade ettiğiniz ürünün ücretini 5 iş günü içerisinde sizden talep edilecek iban üzerinden ödeme gönderilecektir. Talebiniz üzerine bu iade ücret Dental Cepte Kredisi olarak hesabınıza yansıtılabilir. 
 • Dental Cepte üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün değişimleri yukarıda belirtilen iade işlemlerini uygulayarak, istediğiniz ürün ile değişim sağlanır, eğer fiyat farkı çıkarsa eksi yada artı yöndeki farkları iletişim halinde olarak tarafınıza sunulur, onayladığınız ürünler adresinize gönderilir.
 • Sizden kaynaklı durumlarda nakliye bedelleri yukarıda belirtildiği gibi kargo iade işlemlerine göre uygulanır.
 • Ürün değiştirme işlemleri esnasında profosyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
 • Dental Cepte Üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Tatil günleri ve kargo çalışma süreleri hariç) kargoya teslim edilir.  Bulunduğunuz ile bağlı olarak 3 gün içerisinde teslim edilir. Kargo takip sürecinizi sipariş durumu kısmından takip edebilirsiniz.
Tüm ürünler için alışverişlerinizde Kargo Bedeli sabit fiyat olarak 45TL (Zamanla değişebilir) olarak size yansımaktadır. Kargo DS, BOY ve Ağırlıklara göre Çıkacak kargo maliyet farkları firmamıza aittir. sizden ekstra ücret talep edilmez