Menu
SEPETİM

Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model

Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
-57 %
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model
Perfect Periodontal Greysi Küret Seti - 7 Adet Titanyum Model

Paylaş

 • Subgingival yüzeylerde diş taşı temizliği ve kök düzeltme için kullanılan ideal bir alettir. Minimum travma ile periodontal ceplere erişmek için kullanılan bölgeye özgü bir dizi alettir. 
 • Uçlar en kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır
 • Rostfrei Paslanmaz Çelikten yapılmış, şekillerini korumaya ve uç kırılmasına karşı direnmeye yardımcı olur
 • Korozyon direnci alaşımı.
 • Perfect Periodontal Greysi Küret Seti  7 parçadan oluşur: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 numaralardır.
 • Periodontal sond ve colimbia ve H serisi sete dahil değildir. diğer el aletlerinden seçebilirsiniz. ihtiyaçlarınız halinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Diş Hekimleri ve DHF Öğrencileri için uygundur. Öğrenciler tüm malzemelerini kendi alanından alabilirler.
 • Perfect Periodontal Greysi Küret Seti  7 parçadan oluşur: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 numaralardır.
 • Titanyum  modeldir
 • Periodontal Dental Aletleri en yüksek kalite standartlarında öne çıkar. En yüksek hassasiyetle Alet tedarikini garanti etmek için her adımda üretim ve kalite üzerinde kontrol sağlayan modern makinelerle vasıflı işçiler tarafından seçici paslanmaz çelikten üretilirler.
 • Krowne Gracey Küretleri, subgingival yüzeylerde diş taşı temizliği ve kök düzeltme için tasarlanmış bir tür el kazıyıcıdır. Minimum travma ile periodontal ceplere erişmek için kullanılabilecek bir dizi alana özgü alettir.
 • ENSTRÜMANTASYON:
 • Bir Gracey küretin bıçağı  , alt kesici kenar dişe karşı olduğunda ve uç gövde ölçeklenmekte olan diş yüzeyine paralel olduğunda doğru şekilde uyarlanmıştır . Dişe (kök) yanal basınç uygulayın  ve paralel şaftı koruyarak yukarı doğru çekin
  • Bıçak, gövdeden 70°'de kaydırılmıştır. Bu, alt kenar olarak adlandırılan bir kesme kenarı oluşturur.
  • Gracey küretler, dişleri tamamen ölçeklendirmek için bir sette kullanılır.
 • Gracey 1-2 ve 3-4 Ön dişler:
  • Gracey Küret 1/2 ve 3/4, ön dişlerin (köpek dişleri dahil) tüm yönlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Alet, daha iyi stabilite için alet sapının orta hattına yakın bir aletle sonuçlanan küçük bir anguldurva açısına ve bir dönüş açısına sahiptir. Şaft, hasta sırtüstü pozisyondayken alt ön kısımlara erişime izin vermek için Gracey 1/2'lerde özellikle uzundur.
 • Gracey 5-6 Ön ve küçük azı dişleri:
  • Gracey 5/6'lar en iyi şekilde ikinci azı dişlerine kadar (bu dişler dahil) çoğu dişte interproksimal olarak ve ikinci biküspid'e kadar distal ve lingual olarak kullanılır. Bununla birlikte, aletin açılandırması, zor alanlara ve posteriorlara erişimin sınırlı olduğu anlamına gelir
 • Gracey 7-8 Bukkal ve lingual yüzeyler:
  • Gracey 7/8, serideki tartışmasız en çok yönlü olanıdır ve biküspitlerin ve azı dişlerinin bukkal ve lingual yüzeylerinde kullanılabilir. Alet, yalnızca orta dönüş açısına ve daha önce açıklanan küretlerden daha kısa sapa sahip büyük bir angldruvaya sahiptir. Uç, kullanım sırasında herhangi bir bükülme eğiliminin yerleştirme açısıyla karşılanmasına izin vermek için aletin dışında duran kancalı bir ayak parmağında sona erer.
 • Gracey 9-10  Arka dişler – yatay teknik kullanılarak azı dişlerinin bukkal ve lingual yüzeyleri için:
  •  Gracey 9/10 ağırlıklı olarak bukkal ve lingual azı dişlerinde, özellikle erişimin zor olabileceği çatallanma çevresinde kullanılır. Geniş anguldurvası, geniş geri dönüş açısı ve kısa sapı, onu ayırt edici bir alet yapar. Ayak parmağı, aletin sapıyla neredeyse aynı hizadadır, bu da bu deseni özellikle en zor erişilen kök yüzeyleri için uygun hale getirirken, yine de iyi bir kontrol sağlar.
 • Gracey 11-12  Arka dişler – mesial yüzeyler &  Gracey 13-14  Arka dişler – distal yüzeyler:
  • 11/12 ve 13/14 Gracey küretleri, sırasıyla mesial ve distal kök yüzeylerine erişime izin vererek bir çift olarak hareket eder. Bu Gracey'ler hem biküspitlerde hem de azı dişlerinde kullanım için uygundur. Küçük angldruva ve dönüş açısı, bıçağı dengelemek için pürüzsüz kanatlı bir parmak oluşturan üçüncü bir açı ile tamamlanır. Bu üçüncü açı, ayak parmağını daha da kıvırmak için 13/14'te abartılmıştır. Bu küretlerin uçları oldukça uzundur ve klinisyenin elini rahatça ağızdan uzak tutarken arka dişlere erişim sağlar.
 • ENSTRÜMANTASYON:
 • Bir Gracey küretin bıçağı , alt kesici kenar dişe karşı olduğunda ve uç gövde ölçeklenmekte olan diş yüzeyine paralel olduğunda doğru şekilde uyarlanmıştır . Dişe (kök) yanal basınç uygulayın ve paralel şaftı koruyarak yukarı doğru çekin
  • Bıçak, gövdeden 70°'de kaydırılmıştır. Bu, alt kenar olarak adlandırılan bir kesme kenarı oluşturur.
  • Gracey küretler, dişleri tamamen ölçeklendirmek için bir sette kullanılır.
 • Dental Cepte Sizleri en iyi şekilde bilgilendirme için ürünler hakkında detaylı bilgiler yer alan içerikler üretmiştir. daha fazla bilgi için Barış Dental Mağazalarımıza uğrayabilir yada Telefon iletişimden bizlere ulaşabilirsiniz. Dental Cepte sizlere her ürünün en iyisini sunar.
 • Siparişlerinizde Memnun kalmadığınız, ürün tercih değişiklikleriniz veya firmamız tarafından gönderilebilecek yanlış ürün değişiklileri nedeni ile veya diğer sebeblerden dolayı ürün iade işlemleriniz için ARAS KARGO firması ile BARIŞ DENTAL-ÖMER ÖZDEMİR adına 1932248851433 nolu Aras kargo anlaşma numaramız üzerinden iade işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • İşlem Esnasında Adres sorulduğunda BARIŞ DENTAL Firma adresimiz: Mollagürani Mahallesi Karakoyunlu Sokak No: 12-2 Fındıkzade Fatih-İSTANBUL adresini verebilirsiniz. İletişim :0553 674 82 11
 • Kargo İade Ücreti: İade Kargolarınız Sizden kaynaklı hatalı durumlarda kargo ödemesi size aittir. Firmamızdan kaynaklı durumlarda Kargoyu firmamız adına ücret alıcı olacak şekilde  gönderebilirsiniz.
 • Ürün İade Ücret işlemi: İade Kargolarınız firmamıza ulaştıktan sonra İade nedeni belirleme işlemi tamamlanır. iade ettiğiniz ürünün ücretini 5 iş günü içerisinde sizden talep edilecek iban üzerinden ödeme gönderilecektir. Talebiniz üzerine bu iade ücret Dental Cepte Kredisi olarak hesabınıza yansıtılabilir. 
 • Dental Cepte üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün değişimleri yukarıda belirtilen iade işlemlerini uygulayarak, istediğiniz ürün ile değişim sağlanır, eğer fiyat farkı çıkarsa eksi yada artı yöndeki farkları iletişim halinde olarak tarafınıza sunulur, onayladığınız ürünler adresinize gönderilir.
 • Sizden kaynaklı durumlarda nakliye bedelleri yukarıda belirtildiği gibi kargo iade işlemlerine göre uygulanır.
 • Ürün değiştirme işlemleri esnasında profosyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
 • Dental Cepte Üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içerisinde (Tatil günleri ve kargo çalışma süreleri hariç) kargoya teslim edilir.  Bulunduğunuz ile bağlı olarak 3 gün içerisinde teslim edilir. Kargo takip sürecinizi sipariş durumu kısmından takip edebilirsiniz.
Tüm ürünler için alışverişlerinizde Kargo Bedeli sabit fiyat olarak 45TL (Zamanla değişebilir) olarak size yansımaktadır. Kargo DS, BOY ve Ağırlıklara göre Çıkacak kargo maliyet farkları firmamıza aittir. sizden ekstra ücret talep edilmez
Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü: 30*40 100 lük Paket
YENİ GELDİ -18 %
Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:30*40 tır.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti Cerrahi İmplant Örtüsü - İmplant Seti
YENİ GELDİ -11 %
Cerrahi İmplant Seti, Cerrahi İmplant Örtüsü, Cerrahi İmplant Örtü setiCerrahi İmplant seti, hazır steril edilmiş şekilde diş hekimlerinin kullanımına..
Plak Kutusu - 1 Adet
YENİ GELDİ -19 %
Plak kutusu, gece plağı kutusuRenkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazbailirsiniz...
Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket
YENİ GELDİ -31 %
Dental Rulo Pamuk 500 lük Paket2 Numaradır.Yüksek emiş gücüne rağmen sertliğini korumaktadır.Kalitesi Yüksek fiyatı Uygun Yazılmıştır...
Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm Denco Kanal Eğesi-K FİLES 25 mm
YENİ GELDİ -24 %
Denco Kanal eğesi K files  Serisi6 lı Paketlemedir.Stenli Stell (çelik)  üründür.Otoklava girebilir.Öğrenciler ve diş hekimleri için ideal b..
Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket Cerrahi Non Steril Önlük 5 li Paket
YENİ GELDİ -15 %
Cerrahi Non Steril Diş Hekimliği Önlüğü, Mavi, siyah, beyaz,DOKULU ELBİSEDokunmamış kumaşlar, iyi nem kontrolü ile bilinirler. Sağlık çalışanları..
Protez Kutusu -1 Adet Protez Kutusu -1 Adet
YENİ GELDİ -22 %
Protez Kutusu, Diş Protez kutusu, dental protez kutusu,Renkli ve kalitelidir.1 Adet Fiyatıdır.İstediğiniz renkler için sipariş alt kısmına yazabilirsi..
Buz Jel- 1 Adet
YENİ GELDİ -20 %
Soğuk Kompresör için Buz Jelİçerdiği jel formülü soğukluğunu/sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlar.soğuk - Sıcak jel kompres, soğuk ve sıcak ..
Sanus Hasta Önlüğü 1 Adet - Beyaz
YENİ GELDİ -17 %
Dişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ve su geçirmez.Beyaz renktedir.Farklı renkle..
Jetocain Anestezi
YENİ GELDİ -6 %
Jetokain Ampul (20'li)Terminal anestezide 1ml, bölgesel anestezide 1,5 2ml ve cerrahi girişimlerde 3-5ml uygulanır. Gerek terminal ve gerekse regional..
Dentoon Tabla Örtüsü Ölçü:24*30
-14 %
Dentoon dental tabla örtüsüÖlçüleri:24*30 dur.Rengi Beyazdır.Altı Lamine kaplı, üstü kağıt/kumaştırTek kullanımlıktır.100 adet çıkmaktadır...
Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet Mumu Plus Nitril Muayne Eldiveni- 1Adet
-13 %
Ebruli Pudrasız Nitril Eldiven Mavi Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polietilen ( ..
Broche Latex Pudralı Muayne Eldiveni 1 ADET
-18 %
Tek kullanımlık muayene eldiveni.Kutu İçeriği: 100 Adet (50 çift)Latex dirPudralıParmak uçları tekstürize (hafif pütürlü)Farklı renklerde; Mavi, ..
Ultracain Ds Fort Anestezi Ampül-20 lik Paket
-8 %
Ultracain Ds Fort Ampül-20 lik PaketDiş Hekimleri ve Sağlık kurumları HARİCİ SATILAMAZ..
Dentoon Hasta Önlüğü 80li Rulo (Ebat: 50*60)
-13 %
Yüksek Kaliteli Beyaz Renk rulo hasta önlüğüDişçiler için rulo hasta önlüğü80 lik rulo pakettir.Kolay koparılabilir. ve boyun bağcıklıdır.Laminelidir ..
Tpc Aplikatör Bond Fırçası-100 lük Paket
-21 %
Tpc Dental Bond Fırçası 100 lük PaketBeyaz-Pembe-Mavi-sarı-yeşil-Turuncu Renk Seçebilirsiniz.Kalitesi Güzeldir...
One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven One Plus Mavi Nitril Pudrasız Muayene Eldiven
-22 %
One Plus Mavi Nitril Pudrasız Eldiven  Tek kullanımlık pudrasız eldiven.Paket içerisinde 100 adet mavi eldiven bulunmaktadır.Polie..
Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven Mumu Plus Pudrasız Latex Eldiven
Stoklar Tükendi Stoklar Tükendi
Doğal kauçuktan imal edilmiştir.Non Sterildir.Pudrasız yapısı sayesinde alerjisi azaltılmıştır.Polimer kaplanarak pudrasız hale getirilmiş, ele giyilm..
Meta Biomed Gutta Percha -Açısız
-24 %
Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..
Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK. Doğsan İpek/silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm 12 Ad/PK.
-29 %
Doğsan İpek/Silk Sütur 3/0 18 3/8 Keskin(Δ),75cm    Doğsan İpek/Silk Sütür- İplerinin Genel ÖzellikleriBombyx Mori türü ipek böceğinden imal..
Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3 Cerastone Mavi Alçı 1 kg. TİP 3
-21 %
Dental laboratuarlar ve öğrenciler için TİP 3 MaviAlçıdişçilikte model çıkarmak için kullanılır mükemmel sertlik ve donma süresine sahiptir ,ambalaj 1..
Meta Biomed Paper Point -06 Açılı
-21 %
Kolay ve hızlı tanımlama için özel olarak renklendirilmiştir.ISO aksesuarölçümlerine uygundur.X-Ray’de kolayca görülebilir.Gama ışınlarıyla sterilize ..